09 sierpnia 2017

Okulary

korekcyjne

Okulary

dla dzieci

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary

progresywne

Okulary

fotochromowe

​​​​Akcesoria

i dodatki

Nawet do 80 proc uczniów, w zależności od wieku, może mieć problemy ze wzrokiem – podaje Główny Urząd Statystyczny. Nieleczone w dzieciństwie zaburzenia widzenia mogą w dorosłym życiu prowadzić do poważnych chorób, a jeszcze w szkole – powodować duże trudności z nauką.

 

Jeżeli wada zostanie stwierdzona przez specjalistę, powinniśmy zapewnić dziecku odpowiednie soczewki okularowe, które zagwarantują właściwą korekcję a przy tym nie będą wywoływały uczucia dyskomfortu.

Z wadami wzroku najmłodszych można sobie łatwo poradzić tylko wtedy, gdy zostaną wykryte w odpowiednim czasie.

 

Nowoczesne okulary dla dzieci są elastyczne i trwałe, dlatego nie przeszkadzają w dziecięcej zabawie oraz nauce. Dobrze sprawdzą się dla aktywnych dzieci, które uwielbiają spędzać czas na dworze.

 

Należy wystrzegać się przypadkowych, często niewłaściwie dobranych oprawek. Dla dzieci z wadami wzroku okulary stają się koniecznością, często na długi czas. Należy wybrać bezpieczne i komfortowe oprawy wraz z odpowiednimi soczewkami, które dadzą dziecku poczucie ostrego widzenia ale również poczucie, że wyglądają dobrze i modnie, nie narażając się tym samym na wyśmiewanie przez kolegów, co może powodować na brak chęci noszenia okularów przez dziecko. Szeroka gama kolorów i wzorów sprawi, że dzieci będą je zakładać z wielką chęcią i radością. Do wybranych okularów bez problemu dobierzemy powłokę z antyrefleksem, która będzie chronić przy komputerze.

 

Okulary dla dzieci

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiliśmy możliwość płatności kartą w naszych salonach.


Idąc do nas nie musisz już szukać bankomatu! 

 

Będzin-Grodziec, 
mjr B. Zagórnego 23a

(ZBOWiD)

 

tel. 32 360 29 04

Dąbrowa Górnicza,
ul. Królowej Jadwigi 52a

 

tel. 32 268 32 65

 

Dąbrowa Górnicza,
ul. Żeromskiego 2.

Przychodnia QMEDIC

 

tel. 505 389 243

Wojkowice, 
ul. Sobieskiego 286

 

tel. 512 435 688

Wojkowice, 
ul. PCK 1 (przychodnia)

 

tel. 32 360 29 04