09 sierpnia 2017

Okulary

korekcyjne

Okulary

dla dzieci

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary

progresywne

Okulary

fotochromowe

​​​​Akcesoria

i dodatki

Dobrze dobrane soczewki i oprawy okularowe powinny przede wszystkim zapewniać komfortowe widzenia. Obecnie nie tylko wada wzroku wpływa na wybór okularów.

Ogromne znaczenie w kreowaniu wizerunku potwierdzają odpowiednio dobrane oprawki, które mogą stać się Twoim znakiem rozpoznawczym na długie lata. Okulary korekcyjne nie tylko korygują wadę wzroku, lecz od wielu lat stały się też elementem ubioru i stylu podobnie jak buty, nakrycia głowy, biżuteria i wiele innych dodatków. W bardzo istotny sposób wpływają one na to, jak jesteśmy postrzegani ponieważ znajdują się w centralnej części twarzy. Powinno się zadbać o to by oprawki były odpowiednio dobrane pod względem jakości, wielkości, kształtu i koloru. Pamiętajmy, że twarz to część ciała, która skupia największą uwagę naszych rozmówców.

 

Najważniejsze jest,aby produkty oferowane przez profesjonalnych optyków były funkcjonalne i trwałe. Dlatego Optyk Grabara współpracuje tylko ze sprawdzonymi firmami, liderami na rynku optycznym, aby dać Państwu najlepszą jakość usług.

 

Polecamy uszlachetnienia:

 

ANTYREFLEKS

Soczewki okularowe z powłoką antyrefleksyjną są obecnie standardem. Dzięki powłoce widzenie jest wyraźniejsze, wzrok mniej zmęczony, soczewki dłużej pozostają czyste i niezniszczone, oczy widoczne zza szkieł okularowych.

Powłoka antyrefleksyjna to rodzaj bardzo cienkiej warstwy na obu powierzchniach soczewek okularowych, która podnosi ich walory użytkowe. Jest dużo argumentów przemawiających za stosowaniem soczewek okularowych z powłoką antyrefleksyjną.

(źródło JZO)

 

 

IDEAL MAX BLUE UV– do pracy przy komputerze

Długotrwałe patrzenie na ekran monitora męczy wzrok. Po wielu godzinach spędzonych przed monitorem można odczuwać pieczenie oczu, a nawet lekką utratę ostrości widzenia.

Wszystkim, którzy spędzają dużo czasu wpatrując się w różnego rodzaju ekrany (TV, komputer, tablet, smartfon, itp.) rekomendujemy soczewki okularowe z powłoką antyrefleksyjną Ideal Max® Blue UV. Powłoka ta chroni wzrok przed nadmiernym promieniowaniem niebieskim emitowanym przez ekrany, zmniejszając ryzyko powstania różnych chorób oczu oraz ich zmęczenie.

(banner poziomy)

 

 

OPTI FOG – koniec z zaparowanymi okularami

Para na okularach może pojawić się w różnych sytuacjach. Ze zjawiskiem nagłego zaparowania okularów możemy mieć do czynienia o każdej porze roku, przy różnych rodzajach aktywności i podczas codziennych zajęć..

- przechodzenie z zimnego do ciepłego otoczenia

- uprawianie sportów letnich i zim,owych

- jedzenie ciepłych posiłków i picie gorących napojów

- wykonywanie czynności w kuchni (gotowanie,wyjmowanie naczyń ze zmywarki itp.)

- wychodzenie z klimatyzowanych pomieszczeń do ciepłego otoczenia

 

Optifog UV to rozwiązanie, które nie pozwoli twoim okularom zaparować. Aby powłoka Optifog™ UV skutecznie chroniła okulary przed zaparowaniem wystarczy na co dzień do jej pielęgnacji używać ściereczki OPTIFOG SMART TEXTILE, która aktywuje molekuły powłoki, aby zapobiegała zaparowaniu soczewek.

 

Okulary korekcyjne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiliśmy możliwość płatności kartą w naszych salonach.


Idąc do nas nie musisz już szukać bankomatu! 

 

Będzin-Grodziec, 
mjr B. Zagórnego 23a

(ZBOWiD)

 

tel. 32 360 29 04

Dąbrowa Górnicza,
ul. Królowej Jadwigi 52a

 

tel. 32 268 32 65

 

Dąbrowa Górnicza,
ul. Żeromskiego 2.

Przychodnia QMEDIC

 

tel. 505 389 243

Wojkowice, 
ul. Sobieskiego 286

 

tel. 512 435 688

Wojkowice, 
ul. PCK 1 (przychodnia)

 

tel. 32 360 29 04