09 sierpnia 2017

Okulary

korekcyjne

Okulary

dla dzieci

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary

progresywne

Okulary

fotochromowe

​​​​Akcesoria

i dodatki

Przychodzi ten czas, gdy zaczynamy mieć coraz większe problemy z ostrym widzeniem przedmiotów z bliska, kiedy litery w gazecie zaczynają być niewyraźne, a odczytanie ceny masła w sklepie staje się wręcz niemożliwe.

To zjawisko nosi nazwę PREZBIOPII i dotyka niemalże każdego około 40 roku życia. Jest ono spowodowane utratą elastyczności soczewki w oku. Z wiekiem akomodacja oka (zmiana kształtu soczewki) staje się zbyt mała, czego konsekwencją staje się odsuwanie tekstu od siebie. W efekcie powoduje również uczucie zmęczenia oczu a nawet ból głowy.

 

Ciągłe zmiany okularów z tych „do chodzenia” na te „do czytania” staje się udręką. Dlatego mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, jakim jest zastosowanie okularów progresywnych. Tzw. progresy oferują płynne, bardzo łagodne przejście pomiędzy mocą korekcyjną do dali, a mocą do bliży. Rozwiązanie na każdą odległość w jednej parze okularów.

 

GWARANCJA ADAPTACJI soczewek progresywnych

To usługa, dzięki której nie musisz martwić się, że nie przyzwyczaisz się do soczewek progresywnych lub będziesz czuł się w nich niekomfortowo. Nowoczesne szkła progresywne zapewniają niemal natychmiastową adaptację. Jeśli jednak okazałoby się, że nie widzisz w nowych okularach wyraźnie, powodują one dyskomfort widzenia – przyjdź z nimi do salonu optycznego, w którym zostały zakupione.

Wspólnie z optykiem ustalisz, jaka jest tego przyczyna. Mimo pomocy optyka dyskomfort nie ustąpił? W ramach pakietu „Komfortowa Adaptacja” możesz wymienić swoje szkła progresywne na:

  • soczewki progresywne o konstrukcji bardziej zaawansowanej technologicznie (za dopłatą),

  • szkła dwuogniskowe,

  • szkła jednoogniskowe.

 

 

Okulary progresywne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, uruchomiliśmy możliwość płatności kartą w naszych salonach.


Idąc do nas nie musisz już szukać bankomatu! 

 

Będzin-Grodziec, 
mjr B. Zagórnego 23a

(ZBOWiD)

 

tel. 32 360 29 04

Dąbrowa Górnicza,
ul. Królowej Jadwigi 52a

 

tel. 32 268 32 65

 

Dąbrowa Górnicza,
ul. Żeromskiego 2.

Przychodnia QMEDIC

 

tel. 505 389 243

Wojkowice, 
ul. Sobieskiego 286

 

tel. 512 435 688

Wojkowice, 
ul. PCK 1 (przychodnia)

 

tel. 32 360 29 04